Jätkamiseks palun logige sisse
Ennustatav jackpot
10 000 000 €
Ennustatav jackpot
340 000 €
Ennustatav jackpot
7 800 000 €
Peavõit
300 000 €
Uudised Kõik uudised
Kõik uudised

Võimalikud probleemid Luminoris tasumisel

Viimasel ajal on esinenud probleeme Luminori internetipangas piletite eest tasumisega. Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti linki "Mine tagasi veebilehele" või selle analoogi ning kontrollige, et teie mängukontol „Piletid“ valikus on soovitud piletid. Probleemide korral võtke palun ühendust Eesti Loto klienditeenindusega.
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

 

Eesti Loto loto veebikeskkond on uuenenud!

06.12.2022

Eesti Loto veebikeskkond on alates tänasest uuenenud ja kõik mängijad, kes kasutavad seda keskkonda esmakordselt, peavad sisenemiseks registreerima endale mängukonto. Registreerimise käigus palutakse mängijal valida teavituste seaded ning kinnitada kontaktandmed (mobiiltelefoni number ja meiliaadress) ning siduda arvelduskonto.
Arvelduskonto sidumiseks peab mängija tegema pangalingi vahendusel arvelduskontolt e-rahakotti kande (min summa 1 €), millega mängija saab kohe ka pileteid osta või selle välja kanda.
Uus keskkond pakub mitmeid uuendusi, muuhulgas võetakse kasutusele e-rahakott, lisandub võimalus teha piletite ostuks püsitellimus, võidud makstakse e-rahakotti koheselt pärast loosimistulemuste selgumist, mängukonto omaniku piletid ei aegu enam.
Loe lähemalt IBAN-i kinnitamisest ja e-rahakoti eelistest.
Tutvu uuenenud klassikalise loterii üldreeglitega ning veebikasutamise üldtingimustega.

 
Kiirloteriid Kõik kiirloteriid
Vikinglotto, Bingo loto, Eurojackpoti ja Keno viimaste loosimiste võidunumbreid saad teada ka helistades telefonil 65 02 025. Head lotoõnne!
Probleemse mängurluse puhul soovitame abi saamiseks pöörduda MTÜ Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuse abiliinile 15410 või www.15410.ee.
Tähelepanu! Loto mängimise vanuseline alampiir on 16 eluaastat.
 


 
See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt