Võidud
Arvloterii, s.o Vikinglotto, Bingo loto, Eurojackpoti ja Keno võite makstakse 90 päeva jooksul alates loosimisjärgsest päevast. Kõikidest terminaliga varustatud müügipunktidest makstakse sularahas välja võite suurusega kuni 35 eurot, võimalusel kuni 650 eurot. Täpsemat infot müügipunktide kohta saab telefonil 650 2030. Nii müügipunktist kui internetist ostetud arvloterii piletite võite on võimalik digitaalselt vormistada, saates selleks Eesti Lotosse digitaalselt allkirjastatud võidusumma väljamaksmise avalduse.

NB!
Lisaks internetivõitudele kuvatakse Eesti Loto mängukontol nüüd ka terminali piletite võite, mis on vormistamata. Kui olete müügipunktist ostetud võidupileti kaotanud, saate võidu vormistada Eesti Loto mängukontole sisse logides. Selleks tuleb menüüvalikus “Terminali võidud” avada eeltäidetud võidusumma väljamaksmise avaldus ning see digiallkirjastatult saata aadressile lotopost@eestiloto.ee

Kui Teil mängukontot ei ole, saame Teie isikukoodiga seotud piletite võite kontrollida allkirjastatud avalduse alusel.
Vaata lähemalt, kuidas võidupileti päringut digitaalselt esitada
Vaata lähemalt, kuidas võidunõuet digitaalselt esitada

Kui Teil puudub digiallkirjastamise võimalus, on võimalik avaldust esitada Eesti Loto kontoris (Hallivanamehe 4, Tallinn) isikut tõendava dokumendi alusel.

Kiirloterii võite makstakse välja kuni lotopiletil märgitud võidunõude esitamise viimase kuupäevani. Müügikohtades makstakse võimalusel välja võidud kuni 100 eurot.

Suuremate võitude puhul, mida müügikohas välja ei maksta, tuleb täita võidusumma väljamaksmise avaldus, mille alusel kantakse võidusumma mängija arvelduskontole. Suurvõite on võimalik vormistada järgmistes kohtades:

AS Eesti Loto kontoris (Hallivanamehe 4, Tallinn). Vormistamisel on vajalik esitada isikut tõendav dokument. Võidud, mis on vormistatud Eesti Loto kontoris, kantakse mängija poolt võidusumma väljamaksmise avaldusel märgitud arvelduskontole 30 päeva jooksul arvates võidu vormistamisest.

Eesti Posti postkontorites on võimalik vormistada võite kuni 1999,99 eurot. Kiirloterii võidu vormistamiseks on vaja esitada võidupilet, isikut tõendav dokument ning arvelduskonto number. Arvloterii võidu vormistamiseks on mängijal vaja esitada võidupileti number, võidusumma täpne suurus, isikut tõendav dokument ning arvelduskonto number. Võidusumma suurust on võimalik kontrollida Eesti Loto kodulehel või infotelefonil 6 50 20 30.
Võidu vormistamisel täidetakse võidusumma väljamaksmise avaldus, mis saadetakse tähitult Eesti Lotosse. Võidusumma kantakse võitja arvelduskontole 30 päeva jooksul avalduse laekumisest Eesti Lotosse. Tähitud kirja kulud kannab Eesti Loto.

Internetipileti võidud
Internetist ostetud pileti kuni 1999,99 euro suurune võit kantakse 10 tööpäeva jooksul automaatselt üle Eesti Loto veebikeskkonna kasutajaks registreerimisel märgitud arvelduskontole.
Üle 2000 eurost võitu on võimalik vormistada nii digitaalselt kui ka Eesti Loto kontoris kohapeal.

Võitude vormistamine digitaalselt
Eesti Loto mängukonto omanikud saavad oma internetist ja m-loto vahendusel ostetud piletite üle 2000 euro suurused võidud või mistahes suuruses müügipunktist ostetud arvloterii piletite võidud vormistada, laadides alla mängukontol “Võidud” all olevad eeltäidetud avaldused ning saates need digiallkirjastatult aadressil lotopost@eestiloto.ee.
Mängijad, kellel Eesti Loto mängukontot ei ole, saavad võidusumma väljamaksmise avalduse alla laadida siit. Täidetud ning digiallkirjastatud avaldus tuleb saata Eesti Lotosse aadressil lotopost@eestiloto.ee
Võidusumma kantakse mängija arvelduskontole 30 päeva jooksul.
NB! Täites ise võidusumma väljamaksmise avalduse, on müügipunktist ostetud lotopileti võitu võimalik kanda mängija poolt nimetatud arvelduskontole. Internetist ning m-loto teel ostetud lotopileti võit kantakse vaid võitja isiklikule arvelduskontole.

Võidusumma väljamaksmise avalduse leiad siit (PDF).

Kuidas saata digitaalselt allkirjastatud avaldust

PDF-formaadis avalduse vaatamiseks ning täitmiseks on vajalik Adobe Acrobat Reader (vabavara) või selle analoog. Adobe Acrobat Readeri leiate Adobe kodulehelt.

Lisaloosi võidud
Kui kuni 1999,99 euro suurune internetipileti tavavõit kantakse Eesti Loto veebikeskkonnas märgitud arvelduskontole automaatselt üle, siis lisaloosi võit tuleb alati eraldi vormistada ka juhul, kui tegemist on interneti või m-loto pileti võiduga.
Lisaloosi võitu saab vormistada digitaalselt, saates digiallkirjastatud võidusumma väljamaksmise avalduse (PDF) Eesti Loto e-posti aadressile lotopost@eestiloto.ee. Võidusumma väljamaksmise avaldus koos juhisega võidu vormistamiseks asub siin.
Samuti saab lisaloosi võitu vormistada Eesti Loto kontoris (Hallivanamehe 4, Tallinn) isikut tõendava dokumendi. Kuni 1999,99 euro suuruseid võite on võimalik vormistada ka Eesti Posti postkontorites.
Lisaloosi võidusumma kantakse võitja arvelduskontole 30 päeva jooksul peale võidusumma väljamaksmise avalduse laekumisest Eesti Lotosse, kui lisaloosi reeglid ei sätesta teisiti.

Kui võidupilet on kadunud
Kõik piletid, sh müügipunktist ostetud piletid, on seotud mängija isikukoodiga ning pileti omanik saab võidu kätte ka siis, kui võidupilet on kadunud. Võidu kättesaamiseks on kaks võimalust:
  1. Terminalist ostetud piletite vormistamata võite saavad kontrollida kõik mängijad, kes on endale Eesti Loto kodulehel mängukonto registreerinud. Vormistamata võiduga piletid kuvatakse menüüvalikus “Terminali võidud” kuni võidu aegumiseni, s.o kuni 90 päeva pärast loosimist. Võit on võimalik oma mängukontol vormistada, digiallkirjastades eeltäidetud võidusumma väljamaksmise avalduse ning saates selle aadressil lotopost@eestiloto.ee
  2. Kui mängijal ei ole Eesti Loto kodulehel registreeritud mängukontot, on võimalik mängija isikukoodiga seotud vormistamata võite kontrollida allkirjastatud avalduse alusel. Kui päringu tulemusel selgub, et mängijal on vormistamata võite, tuleb mängijal võidu kättesaamiseks esitada allkirjastatud võidusumma väljamaksmise avaldus. Mõlemat avaldust saab esitada digitaalselt allkirjastatult e-posti teel (lotopost@eestiloto.ee) või Eesti Loto kontoris isikut tõendava dokumendi alusel.
Vaata lähemalt, kuidas võidupileti päringut digitaalselt esitada
Vaata lähemalt, kuidas võidunõuet digitaalselt esitada
 
See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt